Idea serwisu

"Komu to potrzebne? A dlaczego?"


Przychodzi czasem taki moment, że człowiek ma ochotę coś obejrzeć, ale nie wie co. Mamy nadzieję, że dzięki tej stronie pomożemy w tym trudnym, i bywa, że czasochłonnym, wyborze.

Założenia strony:


 1. Umieszczamy krótkie i treściwe informacje o filmach / serialach / bajkach, żeby za wiele nie zdradzać. W końcu nic tak nie psuje seansu, jak zbyt dużo informacji na początku i brak efektu zaskoczenia.

 2. Na stronę trafiają dzieła wyłącznie dobre bądź bardzo dobre. Nie ma sensu marnować czasu na rzeczy średnie.

 3. Staramy się w miarę sensownie klasyfikować filmy (czasem nie jest to łatwe, więc mamy nadzieję, że staranie zostanie docenione :( ). Jeśli ktoś ma ochotę się bać na seansie, to fakt, że na ekranie pojawia się wampir nie oznacza jeszcze, że dzieło będzie straszne.

 4, Proponujemy znane i mniej znane pozycje. Nic bardziej nie denerwuje jak kolejna "Top lista najśmieszniejszych komedii", na której znajdują się te same tytuły, co na każdej innej liście.

 5. Żadne 6/10, czy 9/10. Dobry film to po prostu dobry film. Być może już udało wam się znaleźć pozycje, które miały noty rzędu wymienionej już "6/10", a w waszym odczuciu były zdecydowanie niezłe. Skala stopniowa jest nieodpowiednia, dlatego nie stosujemy ocen. Wszystko, co trafia na stronę, naszym zdaniem zasługuje na uwagę.Ona i On

 / niewiemcoobejrzec.blogspot.com /